Z pewnością każdy z nas nie raz był zachęcany do założenia karty stałego klienta w sklepie niemal każdej branży. Klienci często jednak rezygnują z nich ze względu na to, że musieliby nosić ze sobą kolejny plastikowy blankiecik, niezbędny do naliczania punktów. Co zrobić, aby mimo to nasi klienci korzystali z naszych programów promocyjnych?

Wybrać oferowany przez naszą firmę program lojalnościowy dla firm! Dzięki niemu wystarczy nosić ze sobą jeden plastikowy brelok, na którym będziesz miał zapisane punkty z poszczególnych sklepów.

Tego rodzaju karta stałego klienta jako element programu lojalnościowego doskonale sprawdzi się u fryzjerki, kosmetyczki, w warsztacie samochodowym i wielu innych miejscach. Dlaczego to takie proste? Jedną kartą bowiem posługuje się u wszystkich partnerów, jednak punkty przypisywane są na konto klienta - w ramach poszczególnych firm. Pozwala to na korzystanie z okazji wielu różnych sklepów i punktów usługowych przy pomocy jednego, niewielkiego breloka viCards.

W ramach oferowanego przez nas programu lojalnościowego na kartach stałego klienta otrzymujesz także kompleksową aplikację mobilną, wyróżniająca się intuicyjnym panelem obsługi, jak również szeroką funkcjonalnością. Wśród wielu możliwości wyróżnić można chociażby:
- zarządzanie produktami i promocjami,
- dodawanie i odejmowanie punktów z poszczególnych kont,
- edycja wpisów – dodawanie zdjęć widocznych w profilu firmy na portalu społecznościowym,
- wprowadzanie, usuwanie i kontrolowanie powiadomień oraz przypomnień (dostępne są opcje SMSów, emaili oraz notyfikacji).

Aplikacja ta monitoruje i raportuje ilość punktów przypisywanych przez pracownika. Nowoczesny system umożliwia również zarządzanie ekranami wyświetlającymi reklamy zarówno w jednym, jak i wielu punktach tego samego partnera. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące proponowanych przez nas rozwiązań, zachęcamy do kontaktu.

Chętnie wyjaśnimy szczegółowe kwestie korzystania z programu lojalnościowego dla firm viCards.

Poniżej ekrany aplikacji mobilnej: